firewall
Opencart Ücretli Üyelik Modülü
Ürün Kodu : ucretli-uyelik
Sürüm : OC 2x 3x
Bilgi : AÇIK KAYNAK KOD
Yorumlar : 0
%20
indirim
 • 350,00 TL  

  280,00 TL

Gün

Saat

Dakika

Saniye


NOT! e-Cüzdan İle %25 İndirimli Ödeyin.
Müşteri Üyeliğine Özel E-posta Şablonu
=========================================== =============

Önceden tanımlanmış bir e-posta şablonu, yalnızca üyelik eylem planının onayını göndermek için sunulur. Şablon oluşturma süresini azaltmak için bir kısa kod da mevcuttur. Bu kısa kodlar müşteri adını, aktif planı, plan bilgilerini otomatik olarak seçer.

Yönetici, şablonu düzenleyebilir veya yeni bir şablon oluşturabilir. HTML ve metin içeriğini alan bir WYSIWYG editörüne sahiptir.OpenCart Müşteri Üyelik Uzantılarına Genel Bakış
========================================== =====================

OpenCart web sitesi için en güçlü, zengin özelliklere sahip ve kullanımı kolay modül ve uzantıdır. Ve özellikle bu uzantı ile yönetici, web sitesi için farklı dillerde çeşitli üyelik planları ekleyebilir.

Planlar, ücretli bir müşterinin web sitesinden ürün satın almak için özel bir indirim almak üzere bir müşteri grubunun üyesi olarak katılabileceği bir zamanda aktif olabilecek maksimum ürün sayısına sahip olacaktır.

Yöneticinin yalnızca üyelik planları için kullanılan bir e-posta şablonu oluşturabileceği bir e-posta şablonu bölümü vardır. Ayrıca Yönetici, planı istediği zaman kolayca güncelleyebilir ve planın süresi dolmadan önce posta yoluyla planla ilgili bildirim alabilir.

Üyelik Planındaki bu uzantı, müşterileri örneğin Silvers, Gold, Primer, Basic ve daha pek çok farklı gruba ayırmaya yardımcı olur. 


Müşteri Üyelik Planı İçin Genel Ayar ========================================== ============ En güvenilir ve kullanımı kolay modül OpenCart web sitesidir. Yönetici, web sitesi temasıyla eşleşenleri gösterme seçeneği sunmak için müşteri üyelik sayfasında listede veya ızgara biçiminde gösterilmesi gereken ürünü seçebilir. Üyelik ürünleri, almış olduğunuz planı size gösterecektir. Müşteriler üyeliğe katıldığında sipariş durumunu atayın, varsayılan tamamlandı. Yönetici, iptal edildi, teslim edildi, süresi doldu, tamamlandı vb. gibi durumları seçebilir.

Ürün görseli küçük resim sekmesinde ürününüzün Genişlik × Yükseklik formatında bir ölçüsünü ekleyebilirsiniz. Sayfa limitini Plan sayfa limiti, Müşteri planı sayfa limiti, Müşteri planı geçmiş sayfa limiti, Müşteri ödeme geçmişi sayfa limiti gibi sayfalarda da belirleyebilirsiniz.

Bu uzantı, üyeliği tüm planları farklı fiyat ve indirimlerle yöneten özelleştirme modülü için birçok seçenek sunar, müşteri ayrıca üyelik planını yenileyebilir.


Yönetici, Özel CSS sekmesinde CSS kodu ekleyerek varsayılan tasarımı değiştirebilir. Açılır pencereye anında uygulanan CSS kodu.

✔ Ürünlerin nasıl görüntüleneceğini seçin: Listview veya Grdiview
✔ E-posta şablonları.
✔ Müşteriler üyeliğe katıldığında sipariş durumunu ayarlayın.
✔ Ürün genişliğini ve yüksekliğini ayarlayın.

✔ Sinyal sayfasında plan sayısı gösterilmelidir.
✔ Müşteri planı sayfası için bölüm planı sınırını ayarlayın.
✔ Müşteri planı ve ödeme geçmişi sayfası sayfalandırma sınırı.

✔ Çoklu dil desteği.


OpenCart'ta Müşteri Üyelik Planı Oluşturma
========================================== ============

1.TMD Üyelik Menüsüne gidin → Müşteri üyeliğini seçin → Burada yönetici Planlar oluşturabilir
2.Planlar Oluşturun. Planın Başlığını ve açıklamasını yazın. Üyeliğe katıl düğmesinin üzerinde görüntülenecek bir alt açıklama da mevcuttur. SEO ile ilgili bilgi meta başlığı, açıklama, anahtar kelimeler ekleyin.
3. Planın Özellik görüntüsünü ekleyin. Birden çok dilde SEO URL'si yazın.
4.Bağlantı sekmesinde, → Yönetici ürünleri, kategorileri seçebilir ve üyelik planının görüntüleneceği mağazayı seçebilir. Kategorileri seçerek, bu kategoriye bağlı tüm ürünlerin planda mevcut olmasına izin verin.
5. Plan süresini gün, ay veya yıl olarak verin. Yönetici, plan süresi için yalnızca birini seçebilir. Plan Fiyatını Girin.
6.Yönetici müşteri gruplarında indirim belirleyebilir. Orada tüm müşteri grupları listelenecek, indirimi yüzde olarak girin veya bırakın. Müşteri grubuna özel indirimler uygulanacaktır.
7.Müşteri grubu ile bağlantılı müşteriler, varsa indirim alacaktır.
8. Özellik Sekmesinde → Özellikler listesini tek tek yazın. Yönetici, özelliklerin uygun şekilde görüntülenmesi için sıralama düzeni atayabilir.
9.Renk Sekmesi → Yönetici, planların iyi görünmesi ve web sitesi temasıyla eşleşmesi için renkleri seçebilir.Planlara Farklı Renk Teması
Ver ========================================== =

Bir web sitesinde şerit, altın, platin ve diğerleri gibi birden fazla üyelik planı olduğunda. O zaman biraz renk farkı olması gerekir. Modülün her plan için renk ayarları vermesinin nedeni budur.

Her üyelik planı için renk ayarı sekmesinden üst zemin, alt zemin, üst yazı, alt yazı rengi ayarlanabilir.

Yönetici, planlara farklı renkler verebilir, böylece müşteriler her bir planı ve özelliklerini kolayca ayırt edebilir. Müşterilerin hatırlamalarına yardımcı olur ve onları üyeliğe katılmaya teşvik eder.

Çoklu Dil ile Mükemmel Çalışma
=========================================== ======

OpenCart üyelik modülü çoklu dil uyumluluğuna sahiptir. Ürün sayfası ve üyelik sekmelerinde yönetici, plan geçmişini, ödeme geçmişini, plan başlığını, plan geçmişini, ödeme geçmişini, önceliği ve müşterinin okuduğu diğer metinleri yazabilecekleri çoklu dilleri bulabilir. Web siteniz ingilizce olmayan bir dil kullanıyorsa. Ardından uzantı, yaş üyelik planı içeriğini aynı dillerde gösterecektir. Müşteri ön uçta dili değiştirdiğinde, modül dile göre seçilen dil içeriğini de gösterir.

TMD her zaman müşterilerini ve müvekkillerini önemser. Bu nedenle oluşturulan tüm modüller ve temalar çoklu dil uyumlu olarak oluşturulmuştur. Çoklu dil ile sorunsuz çalışır.

OpenCart 2.x ve 3.x sürümlerini destekler
======================================= ==========

TMD, bu modülü OpenCart sürüm 2.x ve 3.x sürümlerinde çalışacak şekilde yaptı. Bir modül, web sitenizdeki yönetici bölümündeki yükleme modülü bölümü aracılığıyla kolayca kurulabilir. Çünkü bu modül OCMOD kullanıyor. Çekirdek dosyaların üzerine yazmaz. Ayrıca, potansiyel tabanlı çevrimiçi web siteleriyle de çalışır.

Tüm modüllerimiz, uzantılarımız ve temalarımız tak ve çalıştır özelliğindedir. Sadece kurun ve hemen kullanmaya hazırsınız.
0% Customers recommend this product

 • 5 Awesome
  0%
 • 4 Great
  0%
 • 3 Average
  0%
 • 2 Bad
  0%
 • 1 Poor
  0%
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Opencart Ücretli Üyelik Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.garanti

«««««« Benzer Ürünler »»»»»»

Opencart 41 Modül (Toplu Satış)
İndirim
20%

Opencart 41 Modül (Toplu Satış)

10.000,00 TL 8.000,00 TL

Opencart Ücret/İndirim Modülü Pro
İndirim
20%
Opencart Kargo Takip Modülü
İndirim
20%

Opencart Kargo Takip Modülü

350,00 TL 280,00 TL

Opencart Mail Tasarım Modülü
İndirim
20%

Opencart Mail Tasarım Modülü

350,00 TL 280,00 TL

Farklı Para Birimi Seçim Modülü
İndirim
20%
Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü
İndirim
20%
Opencart Filigran Modülü
İndirim
20%

Opencart Filigran Modülü

350,00 TL 280,00 TL

Opencart İl ve İlçe Seçim Modülü
İndirim
20%
menu-alt
Sponsor Reklamlar